Telefon

730 420 278

E-mail

masaze.maja@email.cz

Otevírací doba

Po - Pá: 9:00-15:00

Masáž dolních končetin 25 minut

Při masáži dolních končetin dochází ke zvýšenému prokrvení masírovaných partii a k zvýšenému metabolismu (látkové přeměně). Tato masáž je velmi vhodná k prevenci proti vzniku křečových žil, celulitídě a strií. Má také díky zvýšenému prokrvení příznivý vliv na zdravý stav a vzhled pokožky, společně s pravidelným cvičením ji zpevňuje, zpomaluje stárnutí a omlazuje. Masáž dolních končetin se provádí při leže na břiše tzv. zezadu a při ležení na zádech tzv. zepředu. Masírují se při ní články prstů, ploska nohy, pata, nárt, achylova šlacha, lýtkový sval, podkolení jamka a 4 hlavý stehenní sval. Masáž je velmi příjemná a uleví Vám od bolesti nohou. Pravidelnou masáži můžete dosáhnout zvýšení fyzické odolnosti pro běh, dlouhou chůzi či stáni. Tuto masáž s kombinací masáže hýždě velice doporučuji k zvýšení tělesné kondice pro dolní část těla. Je vhodné nejen pro sportovce s vysokou zátěží, ale také pro svoji vysokou příjemnost pro všechny k zvýšení psychické pohody. Na plosce nohy se nachází velké množství reflexních bodů a jejich stimulaci může být nápomocna k léčbě vnitřních orgánů a celého těla.

Masáž horních končetin 25 minut

Masáž je vhodná pro lidi s vyšší zátěží rukou. Jedná se například o tenisty, hokejisty, manuálně pracující, maséry a další. Masáží rukou můžeme předjít vzniku karpálního tunelu, tenisový lokte, nebol ulevit po velké fyzické námaze. Masáž se nedoporučuje při akutních stavech, zlomeninách, natrženém svalu. V takových případech je potřeba nejdříve část těla přeléčit až posléze je možné zahájit regenerační a rekonvalescenční procedůry.

Masáž zad

Jedná se o základní masáž. Masíruje se zde bederní část, hrbol pánve, zádové vzpěrače, vzpřimovače, mezižeberní a meziobratlové prostory, lopatky, trapézy a ramenní svaly a pomocné zádové svalstvo. Masáži dosáhnete zvýšené mobility celého těla, zvýšení schopnosti využít vašeho fyzického potenciálu. Masáž je rovněž velmi příjemná a působí nejen na svalstvo a pohybové ústroji ale rovněž na správnou funkci vnitřních orgánů a soustav. Stimulují se při ni nervové dráhy, pleteně a meridiánové línie, které mají vliv na celkový stav organismu. Během masáže tělo vyplavuje velké množství hormonů a enzymů jenž způsobují harmonizaci vašeho těla i mysli. Do krevního řečiště je odplaveno velké množství škodlivin a tuků které se usazují ve Vašem těle. Z krevního řečiště dojde k jejich přirozenému vyloučení. Masáž velmi doporučuji pro navození fyzické i duševní pohody. Ve spojení s použitím esenciálních olejů můžete dosáhnout zázračných výsledků. Zjemnění a pročištění pokožky, zvýšení funkčnosti celého pohybového aparátu, zvýšení anareobních i areobních schopností vašeho zádového svalstva. Masáž odstraňuje bolest zad a problémy se zády jenž vznikají například vlivem sedavého zaměstnání nebo naopak při vysoké námaze.

Masáž šíje 25 minut

Masáž břicha 25 minut

Masáž hrudníku 25 minut

Masáž pánve 25 minut

Baňkování 25 minut jedna zvolená část těla